Inspirace

Antimultivitamin

15. května 2012 v 14:21 | Aelis
Když jsem byla už před delší dobou na designSPERMARKETU 2011, narazila jsem tam na někoho, kdo mě svou prací opravdu zaujal. Vlastně to nebylo poprvé, co jsem na Antimultivitaminovu (těžko říct, jak bych to měla správně psát) práci narazila. Poprvé jsem jeho tvorbu viděla ve Stromovce - pro ty, co neznají, park v Praze, vedle Tesla arény - v jedné z těch malých letních restaurací a byla jsem opravdu ohromená. Originální vektorová grafika, tak se to dá shrnout.

Zkrátka jsem na tuhle tvorbu chtěla jen poukázat, protože si myslím, že je inspirující a vážně moc vyvedená. Stejně tak jsem ráda, že jde o českého tvůrce. My, co to s tužkou nezvládáme tak dobře, můžeme jen snít, že naše díla budou jednou vypadat takhle. ;)
Kammi Atelier

7. května 2012 v 18:14 | Aelis
Článek je tu hlavně proto, že jsem chtěla na dívčinu upozornit. Sice je z daleka (Brazílie je podle mě hodně daleko), ale její práce jsou naprosto úžasné. Zamilovala jsem si je hned na první pohled. Už párkrát jsem na její práci narazila na W♥IT, ale nikdy jsem se nedopracovala k její adrese.

Tahle slečna zvládne s tužkou opravdu neuvěřitelné kousky (já říkám, že dokonce kouzlí) a její kresba je pro mě téměř dokonalá. Dále taky maluje na textil (např. boty, trika - její práce najdetedokonce i na hrnečcích). Něco podobného jako u nás tvoří třeba Dommie z Robotique. Ach. Můžu jedině zelenat závistí. :D

Jeden z obrázků, na které jsem narážela nejčastěji byl asi tenhle. Opravdová propracovanost, co? Nezvládla bych ani dvě šupiny. Hluboká poklona!ClainDeLune

10. dubna 2012 v 19:41 | Aelis
Prví článek do rubriky insipirace.

Oblíbenec? Inspirace? Kdo? Hmm... Nad svou volbou nemusím ani moc přemýšlet. Za prvé než začnu psát, rovnou podotýkám, že já jsem na DA zaměřená hlavně na počítačovou tvorbu, nemyslím tím grafiku, spíš používání tabletu. Tady se žádných fotek nedočkáte, protože já sama je nijak moc nemusím. Jedině že bych se tady rozplývala nad fotkami nějakých modelek. Naprosto obdivuju všechny ty lidičky, kteří dokážou na kouzlit s tabletem. Taky mám jeden doma, ale... Chce to čas. Trpělivost. A když něco tvořím, trvá to měsíce než to dokončím, protože nemám čas. Hmm. Nebudu se vymlouvat, zkrátka mi to nejde. :D


ClainDeLune aneb Ai


Vážně si nepamatuju jak jsem na tuhle autorku narazila, to bych musela zalovit někde hodně hluboko v paměti a zřejmě by to stejně bylo k ničemu. Možná se někdo bude hodně smát, když podotknu, že stále nevím jestli je to holka nebo kluk (i když sázím spíš na slečnu *D). Eh. Radši přejdu k tvorbě. Nejspíš exustuje opravdu spousta obrázků, které bych se dala, protože ani jeden mi nepřijde horší než jiný. Všechny jsou pro mě stejně úžasné. Ano. Mám je opravdu ráda. Znáte ten pocit, kdy si říkáte, že by ste chtěli taky něco takového umět, ale víte, že k tomu nikdy nedojde? No. Já jo!


A ano. Opravdu zbožňuju styl, kterým tvoří. Myslím, že není, co dodat. Kdybych měla být takhle obratná s tabletem, pravděpodobně bych měla hlavu plnou pestrobarevných boulí z toho jak bych neustále skákala do stropu. Skutečně! Nejvíc jsem si zamilovala styl oblečení, který vždy mají postavy. Je to něco mezi vyktoriánskou anglií a něčím gotickým a já to naprosto zbožnuju. Popravdě už jen čekám, kdy se objeví nějaký komiks. Nedivte se. Neustále básním o věcech, které se mi líbí. Těmihle obrázky bych se dokázala kochat celé hodiny. *3 Nebudu se nijak zvlášť rozepisovat. Za prvé to nikdo nečte a za druhé to ani nemá smysl. Obrázky a zbytek DA mluví za vše. Stojí to za to! Hmm. Poslední dobou to říkám o všem. Opravdu se raduju z každý pitomosti.

 
 

Reklama