Prosinec 2012

Já, já, já a jenom já

10. prosince 2012 v 18:00 | Aelis |  Poněkud narušená
Dobře. Článek se snažím napsat minimálně už od minulé středy, ale času se mi nějak nedostává. Naneštěstí mám pár věcí, o ktrerých bych se ráda zmínila.

Můžu začít třeba tím, že v pátek jsem zažila svůj historicky první den brigády a jsem na sebe neuvěřitelně hrdá, a tak se znovu bez nejmenší známky arogance poplácám po rameni a budu se vychloubat, jak moc je to fajn mít brigádu, kterou můžu dělat kdy se mi zachce a nemusím kvůli ní vytáhnout patu z baráku. Mám to ale štěstí. Nebudu tu rozebírak kolik za práci dostávám ani, co přesně dělám, ale abych to upřesnila, s výdělkem na tom v mých očích nejsem vůbec špatně, i přesto, že někteří moji známý by částku, kterou dostávám označili jen jako ubohé měsíční kapesné.
Už jste někdy zažili ten pocit, kdy někdo ve vašem okolí mluví o nějaké pro vás vesmírné částce, jako kdyby šlo o pár stovek korun? Já to zažívám pořád a už mě to začíná mírně unavovat.

Blíží se Vánoce a já jsem na otázku peněz čím dál, tím víc citlivější a to obzvlášť proto, že jsem tenhle rok musela vážně máknout, abych vůbec sehnala peníze na dárky. Nakonec tu máme dva týdny do Vánoc a já mám teprve tři dárky a chorobný nedostatek času.
Vánoční nálada? O té se nedá ani mluvit. Mému skromnému já ještě ani nedošlo, že je prosinec, natož Vánoce. Jestli tenhle měsíc přežiju, určitě se ještě ozvu.

A co dál? Začala jsem číst druhý díl Hypnotizéra (sérii se takhle pravděpodobně nejmenuje, ale kdo ví), o kterém jsem básnila v minulém článku a musím říct, že zatím nevím jaký díl je lepší. Paganiniho smlouvu čtu zatím jen chviličku, protože moji učitelé se rozhodli, že tenhle týden je pravděpodobně nejlepší na psaní testů a zkoušení z věcí, které jsem zatím ani nedokázala pochopit, ale určitě jí věnuji alespoň krátkou recenzi.

No, uvidímě jak to půjde dál. Slibuju, že příští článek už bude o nečem. Chci to tu rozjet, jen není čas. Tohle je jen takový důkaz, že jsem to znovu nevzdala. :)


Miluju tu obálku.
A ano, už ani originální název článku mě nenapadá...