Jsem zpět

16. září 2012 v 21:49 | Aelis |  Poněkud narušená
Dokážu ještě sepsat větu bez velkého počtu pravopisných chyb tak, aby působila pěkně a upraveně?

Ano, ano. Dlouho jsem se tady neukázala, což pravděpodobně povede k tomu, že tenhle článek bude tak trochu zakřiknutý, ale takový už je život a já jako velice skromná osoba se nechystám psát o ničem důležitém. Jen o svém životě. Teď se možná někomu zdálo, že se snažím něco určitého naznačit, ale prosím, nečtěte mezi řádky, já jsem prostě taková.

Tumblr_m6rzwvaero1qgvxl7o1_500_large

Tak. Co se stalo zajímavého od té doby, co jsem tu byla naposled?
No, mohu vám v klidu prozradit, že jsem od té doby nenapsala jedinou řádku a propadala jsem stále víc a víc myšlenkám, které se povětšinou týkaly toho, jak moc je můj život nudný a toho, že jdu za pár týdnů do nové školy a nejsem ani trochu připravená. Každopádně na něco takového se ani připravit nedá, ne? To se mi brzy potvrdilo. Ani hora nového oblečení (no, hora to nebyla, spíš kopeček) mi nepomohla se vyrovnat se svou novou třídou, která na mě na první pohled působila jako parta největších podivínů, co jsem kdy potkala. Nemohu říct, že by se během seznamovacího pobytu něco zásadně změnilo. (Když pominu své velké antré v podobě toho, že jsem spadla ze schodů.) Ano, bavím se se všema, občas prohodíme zdvořilostní řeč a někdy se hloupě zakřeníme nad rádoby vtipnou poznámkou, každopádne není to ono.
Vzhledem k tomu, že jsem opravdu rychle zjistila, že budu maturovat z chemie a podle čísel mám být údajně nejchytřejší člověk v ročníku mého oboru (no, mám na to jiný názor), mám trochu strach z toho, co na mě budou učitelé zkoušet. Každopádně to teď a ani v budoucnu nemám v plánu příliš řešit. Můj skromný plán je založený na tom, že se musím dostat do druháku a tím jsem zatím skončila.

Pro případ, že by se tu našel někdo, komu chybí nějaké ty slohovky, můžu vás informovat o tom, že ještě v červenci jsem se považovala za drsňačku, co poslouchá jen ,,tvrdou" hudbu a chodí v černé (no, ne jen v černé). Tak to se taky kompletně změnilo. Uvědomila jsem si, že barvy jsou pro mě hodně důležité. Neměla bych na ně příliš zanevřít. Zároveň jsem se přeorientovala (ne zcela) na K-pop (všimli jste si někdy, jak moc barevný styl hudby to je?). Nečekala jsem, že mě to ještě někdy tolik chytne, ale chytlo. Samozřejmě ale nedám dopustit na své oblíbené kapely. (Zkrátka kdyby se někdo ptal jsem totálně drsná, jasný?)

Tumblr_m9w2p0uhtz1r267hto1_500_large

V mých myšlenkových pochodech se ale nic nezměnilo? Čím to bude?
No nic, napíšu až budu mít nápad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ℬσɴɪᴛkᴀ ◡‿◡✿ ℬσɴɪᴛkᴀ ◡‿◡✿ | E-mail | Web | 16. září 2012 v 21:58 | Reagovat

Krásna ilustrácia v záhlaví ! *o* odkiaľ ju máš ? :3

2 kirma-lee kirma-lee | Web | 17. září 2012 v 15:26 | Reagovat

Jsem strašně ráda, že jsi zpátky. Mimochodem to, že jsi se přeorientovala na K-pop je fajn-už jen  z důvodu, že je to další ,,asijská specialita :D,, Hrozně moc se těším na další věci, které tu budou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama