ClainDeLune

10. dubna 2012 v 19:41 | Aelis |  Inspirace
Prví článek do rubriky insipirace.

Oblíbenec? Inspirace? Kdo? Hmm... Nad svou volbou nemusím ani moc přemýšlet. Za prvé než začnu psát, rovnou podotýkám, že já jsem na DA zaměřená hlavně na počítačovou tvorbu, nemyslím tím grafiku, spíš používání tabletu. Tady se žádných fotek nedočkáte, protože já sama je nijak moc nemusím. Jedině že bych se tady rozplývala nad fotkami nějakých modelek. Naprosto obdivuju všechny ty lidičky, kteří dokážou na kouzlit s tabletem. Taky mám jeden doma, ale... Chce to čas. Trpělivost. A když něco tvořím, trvá to měsíce než to dokončím, protože nemám čas. Hmm. Nebudu se vymlouvat, zkrátka mi to nejde. :D


ClainDeLune aneb Ai


Vážně si nepamatuju jak jsem na tuhle autorku narazila, to bych musela zalovit někde hodně hluboko v paměti a zřejmě by to stejně bylo k ničemu. Možná se někdo bude hodně smát, když podotknu, že stále nevím jestli je to holka nebo kluk (i když sázím spíš na slečnu *D). Eh. Radši přejdu k tvorbě. Nejspíš exustuje opravdu spousta obrázků, které bych se dala, protože ani jeden mi nepřijde horší než jiný. Všechny jsou pro mě stejně úžasné. Ano. Mám je opravdu ráda. Znáte ten pocit, kdy si říkáte, že by ste chtěli taky něco takového umět, ale víte, že k tomu nikdy nedojde? No. Já jo!


A ano. Opravdu zbožňuju styl, kterým tvoří. Myslím, že není, co dodat. Kdybych měla být takhle obratná s tabletem, pravděpodobně bych měla hlavu plnou pestrobarevných boulí z toho jak bych neustále skákala do stropu. Skutečně! Nejvíc jsem si zamilovala styl oblečení, který vždy mají postavy. Je to něco mezi vyktoriánskou anglií a něčím gotickým a já to naprosto zbožnuju. Popravdě už jen čekám, kdy se objeví nějaký komiks. Nedivte se. Neustále básním o věcech, které se mi líbí. Těmihle obrázky bych se dokázala kochat celé hodiny. *3 Nebudu se nijak zvlášť rozepisovat. Za prvé to nikdo nečte a za druhé to ani nemá smysl. Obrázky a zbytek DA mluví za vše. Stojí to za to! Hmm. Poslední dobou to říkám o všem. Opravdu se raduju z každý pitomosti.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama