The world is cruel.

7. března 2012 v 21:07 | Aelis |  Poněkud narušená
Ocenila bych tak... Nevim. Konec dubna. Zkoušky za mnou. Výsledky konečně na stole.
Ne že zrovna já bych se utápěla v učení. Hlásim se na dvě školy, z toho jedna je gympl, na kterej nechci (takže se neučim - zkoušky budou zajímavý) a druhá je polygrafická (na průměr). Celý mě to ničí. Jsem unavená. A pořád řešim samý pitomosti. Ach. Kdybych tak v lednu udělala ty pitomý talentovky. To by bylo. A teď! Jsem líná to zkoušet znova příští rok, protože jsem tomu věnovala nepřetržitě celý měsíce. Čtyřikrát týdně přípravka, kreslení doma, žádný volno a nakonec z toho nic nebylo, protože jsem naprosto zpanikařila. Víte, co člověka nejvíc naštve? No. Vlastně nic. Beru to optimisticky! Prostě už chci jen vědět, že mám kam jít!
Nejradši bych se zabydlela na nějakém neobydleném ostrově a zůstala tam aspoň tak dva roky.
V klidu. V pohodě. Pojídala bych jenom lesní bobule a čuměla na hvězdy.Jako důkaz toho, že nemyslim, chci podotknout, že už od soboty píšu článek na téma Hunger Games.
Doufám, že máte lepší náladu než já. Protože mám pocit, že za chvíli začnu drhnout hubou o zeď jak jsem unavená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasanka Sasanka | Web | 8. března 2012 v 14:26 | Reagovat

Takže to chápu, že jsi v devítce? Tak to teda... už dlouho jsem nenarazila na blog někoho starého asi jako ty, kdo by psal tak zajímavě. Že to má hlavu a patu. A koukám, že máš nachystaný odkaz na povídky. Můžu se zeptat, kdy to zpustíš? Protože na ty bych byla fakt zvědavá :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama